Sıkça Sorulan Sorular

1Online Görüşme Ücretli mi?
Hayır, online görüşmeler tamamen ücretsizdir.
2SEO Paketi Satın Aldığımızda İlk Sayfaya Çıkar mıyız?
SEO, uzun soluklu bir çalışma gerektirir. Bizler özellikle gelişmiş paketi alan müşterilerimiz için ilk sayfayı zorluyoruz. Toplam çalışma bir ay kadar sürüyor.
3Web Site Tasarımını Nasıl Ücretlendiriyorsunuz?
Web site tasarımlarımızı firmanın talepleri üzerine fiyatlandırıyoruz. Çok fazla soru geldiği için başlangıç olarak 11.500₺ olarak düşünebilirsiniz.
4Neden Roipas ile Çalışmalıyız?
Çünkü Roipas sizlerin tüm dijital süreçlerinize firmanızın ortağı gibi davranır ve sahiplenir. Bu durumda markamızın kârlılığı önceliğimizdir. Bizimle çalışmaya başlayan markalar ortalama 4-5 sonra çok daha fazla kazanmaya başlıyorlar.
5Dijital Pazarlama Hizmetinizde Satış Garantisi Var mı?
Bu soru o kadar fazla metriği içinde barındırıyor ki net bir cevap vermek zor. Fakat şu ana kadar hiç satış almayan markamız olmadı. Çünkü satmayacak veya fiyatlamasını doğru yapmamış, yapmayacak olan firmalar ile çalışmıyoruz.
6Talep Eden Her Firma ile Çalışıyor musunuz?
Bu soru çok fazla gelmeye başladı. Cevabı çok net! İnanmadığımız hiç bir firma ile çalışmıyoruz. Ayrıca etik değerlerimizden dolayı aynı kategoride satış yapan 2. firmayı kabul etmiyoruz. Sözleşme sona erme tarihini belirtiyor. O tarihte mevcut müşterimiz ayrılmak isterse talep eden müşteri ile başlıyoruz.